دربارهء ما
شرکت صادراتی توسعه صنایع بهشهر زرین با 22 سال فعالیت در زمینه صادرات و واردات اقلام و مایحتاج عمومی کشور، وابسته به گروه توسعه صنایع بهشهر بوده و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ فعال در بخش واردات مواد و محصولات غذایی کشاورزی و کالاهای اساسی، صادرات محصولات شوینده و سرمایه گذاری فعالیت می‌کند.
در حال حاضر این شرکت با واردات سالیانه شکر خام  و تصفیه آن با بهره‌گیری از ظرفیت‌های خالی تصفیه موجود در شرکت‌های زیرمجموعه خود، سهم قابل ملاحظه‌ای را در بازار این محصول به خود اختصاص داده است. در همین راستا شرکت صادراتی زرین سهام عمده دو کارخانه تولید شکر از چغندر قند را نیز در اختیار دارد:
شرکت شکر شاهرود
شرکت قند نیشابور
همچنین شرکت صادراتی زرین با هدف توسعه و تکمیل سبد محصولات خود، در سال‌های گذشته اقدام به واردات و عرضه مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند شکر خام، چغندر قند، روغن خام، ذرت، دانه های روغنی و کنجاله ها و برنج  نموده است:
شرکت شکر شاهرود، قند نیشابور، زرین ذرت شاهرود و شرکت سرآمد صنایع بهشهر، چهار زیرمجموعه این هلدینگ را تشکیل می دهند. همچنین این گروه با ایجاد برندهایی مانند رنگینا، مهمان پسند، خانواده عالی، خانواده سبز و زرین کالا زنجیره فرایندهای بازرگانی خود را به پس از حلقه تامین و توزیع گسترش داده است.  این مجموعه، با سپری کردن 2 دهه از عمر خود در تلاش است تا استراتژی های بنیادین شرکت از جمله «نفوذ در بازار داخل و افزایش سهم» و «گسترش صادرات با تمرکز بر کشورهای همسایه» را با بهره گیری از متدهای مدرن مدیریتی و افزایش بهره وری منابع محقق سازد. با توجه به روند مثبت فعلی، تنوع بخشی به سبد محصولات، توسعه برندینگ، عملیاتی سازی طرح های  مطالعاتی صادرات محور، مدیریت ریسک و کیفی سازی هر چه بیشتر محصولات، از جمله اهداف با اولویت بالا و قابل دستیابی در آینده بسیار نزدیک محسوب می شود.  ماموریت ما در شرکت صادراتی توسعه صنایع بهشهر زرین، عرضه انواع محصولات و کالای استراتژیک مورد نیاز جامعه، فرآوری و فروش به مشتریان تجاری و مصرف کنندگان نهایی در بازار های داخلی و صادراتی، تامین کالای تجاری شرکت های زیرمجموعه و همچنین خرید و فروش سهام شرکت های تولیدی است.